تاریخ انتشار:۱۳ اسفند ۱۳۹۳در ۸:۲۳ ق.ظ کد خبر:276 تعداد بازديد: 3717 بازدید

بسته بندی انواع ترشی و مربا

image_pdfimage_print

یکی از کارهایی که میتوان با انجام دادن آن، پول مناسب و خوبی بدست آورد، بسته بندی مربا و ترشیجات است. ما میتوانیم با فروشگاه ها و رستوران ها و سالن های خاص مذاکره کرده و برای آنها مربا و ترشیجاتی که خودمان تولید کرده ایم را برای آنها بفرستیم. برای اینکار شما نیاز به سرمایه زیادی نداریم.

می توانیم مقدار کمی مربا یا ترشی درست کنیم و آنها را در ظرفهای بسیار شیک با طراحی زیبا، از قبیل ظرفهای یکبار مصرف، ظرفهای شیشه ای و یا حتی ظرف های سفالی قرار داده و به رستوران ها، فروشگاه ها و یا سالن های برگزاری مجالس عروسی رفته و به آنها یک نمونه رایگان بدهیم و به آنها بگوییم که می توانیم مربا یا ترشیجات مورد نظر شما را با هزینه بسیار کمتری به شما ارائه دهیم. با مراجعه به چند فروشگاه و رستوران، کار خود را شروع کرده و سفارش بگیریم و خدمات دهی به آنها را شروع کنیم.

این کار می تواند سود بسیار خوبی برایمان ایجاد کند. شک نکنید که ضرر نمی کنیم. تنها چیزی که لازم داریم، یک کیلو هویج، یک کیلو کلم، یک ظرف سرکه آماده که در تمام مغازه ها وجود دارد و مقداری ادویه. یک ظرف از مربا یا ترشیجات را به عنوان نمونه تقدیم کرده ایم و سفارش هایمان را تحویل می گیریم.

در صورتیکه که سفارش گرفتیم ، یک برچسب بسیار زیبا طراحی شده روی ظرف های مخصوص محصولاتمان می چسبانیم و به مشتری تحویل می دهیم.

حداکثر هزینه ای که به آن نیاز داریم کمتر از پنجاه هزار تومان است! پس همین امروز شروع کنید و مطمئن باشید که حداقل یک فروشگاه با ما تماس خواهد گرفت و به ما سفارش خواهد داد.

http://www.khorasannews.com

مطالب مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP