تاریخ انتشار:۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴در ۳:۰۱ ب.ظ کد خبر:454 تعداد بازديد: 704 بازدید

معاون اجتماعی انجمن حمایت زندانیان مرکز خبرداد

توانمندسازی خانواده زندانیان در اولویت برنامه های ۹۴ انجمن حمایت زندانیان

image_pdfimage_print

به گزارش معاون اموراجتماعی انجمن حمایت زندانیان در سال ۹۴ اولویت کار انجام برای خانواده های زندانیان توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای آنان است.
عباس سنگانیان گفت: اشتغالزایی یکی از عوامل پیشگیری از وقوع جرم در جامعه به خصوص در قشر آسیب پذیر همچون خانواده زندانیان است .
وی افزود : در همین راستا انجمن ضمن دعوت از موسسات و نهادهای عام المنفعه جهت برقراری تعامل و همپوشانی، مبادرت به ایجاد اشتغال برای این خانواده ها را از مولفه های پیشبرد اهداف انجمن عنوان کرد.
معاون اجتماعی انجمن حمایت گفت: در ابتدای سال، انجمن نسبت به معرفی و آموزش ۲۰ نفر از خانواده ها با همکاری دانش راهداری ، یکی از کارآفرینان برتر ایران، به فروشگاههای زنجیره ای بزرگ تهران جهت بکارگیری آنان در قسمت های مختلف از جمله بسته بندی، فروش و بازاریابی اقدام نمود.
وی در پایان افزود: این اقدام همچنان ادامه خواهد داشت بنحویکه طبق تعهد کارآفرین مقرر گردید انجمن نسبت به معرفی ۲۰۰ نفر از خانواده های جویای کار و بکارگیری آنان در قسمت های مختلف اقدام نماید.
معاون اجتماعی انجمن حمایت زندانیان مرکز در پایان افزود: تلاش انجمن براین است تا با ایجاد اشتغال نسبت به کاهش دغدغه های خانواده های زندانیان در زمینه مادی گامی مؤثر بردارد که البته به تبع آن آمار جرم نیز در این قشر کاهش خواهد یافت.

مطالب مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP