تاریخ انتشار:۰۹ شهریور ۱۳۹۴در ۹:۰۹ ق.ظ کد خبر:566 تعداد بازديد: 649 بازدید

نصیری در گفت‌وگو با میزان خبر داد

پرداخت اعتبار ۱۵۰ میلیونی برای توانمندسازی خانواده زندانیان از سوی دولت

image_pdfimage_print

خبرگزاری میزان – مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: فاز دوم طرح توانمندسازی خانواده زندانیان به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان از سوی معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به انجمن حمایت زندانیان پرداخت شد.
«محسن نصیری» در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی میزان با اشاره به پرداخت فاز دوم طرح توانمندسازی خانواده زندانیان اظهارکرد: تفاهم نامه همکاری بین معاونت رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با انجمن حمایت زندانیان در روزهای پایانی سال ۹۳ امضا شد که بر اساس آن زمینه اشتغال ۶۵۰ خانواده زندانی فراهم گردید.
وی افزود: این تفاهم نامه در راستای توانمندسازی وضعیت اقتصادی خانواده های زندانیان در دو بخش حرفه آموزی و اشتغال زایی امضاء شده است که در استان های البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، کرمان و سیستان وبلوچستان اجرایی می‌‌شود.
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز در ادامه بیان کرد: دراین تفاهم نامه ۲۵۰ میلیون تومان از سوی معاونت رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده برای کسب مهارت آموزش فنی و حرفه ای و توانمندسازی خانواده های زندانیان به انجمن حمایت زندانیان مرکز اختصاص یافته است.
وی همچنین گفت: با اجرایی شدن این طرح و اختصاص اعتبار کامل به آن، ۱۰ هزار خانواده زندانیان توانمندسازی فکری و پنج هزار خانواده نیز از لحاظ اقتصادی توانمند می‌‌شوند.
به گفته نصیری دراین تفاهم نامه تاکنون مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از سوی معاونت رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده برای کسب مهارت آموزش فنی و حرفه ای و توانمندسازی خانواده های زندانیان به انجمن حمایت زندانیان مرکز پرداخت شده است.

مطالب مرتبطارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP