تاریخ انتشار:۰۹ مهر ۱۳۹۴در ۹:۳۲ ق.ظ کد خبر:582 تعداد بازديد: 740 بازدید

آزادی یک محکوم به قصاص با اکران خیریه یک فیلم

image_pdfimage_print

مدیر امور اجتماعی انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: طی یک سال گذشته از طریق اکران دو فیلم «اعتراف ذهن خطرناک من» و «طبقه حساس» شش زندانی محکوم به قصاص آزاد شدند.
عباس سنگانیان در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، در این باره اظهار کرد: ماه گذشته در سینما فرهنگ فیلم «اعتراف ذهن خطرناک من» با حضور خیرین و هنرمندان اکران شد که در اکران این فیلم ۵۰۰ میلیون تومان جمع آوری شد.
وی اعلام کرد: با کمک خیرین یک زن محکوم به قصاص از اعدام رهایی یافت.
مدیر امور اجتماعی انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: سال گذشته نیز فیلم «طبقه حساس » اکران شد که در این اکران نیز ۵۰۰ میلیون تومان جمع آوری و از این محل، ۵ زندانی دیگر از قصاص رهایی پیدا کردند.
سنگانیان خاطرنشان کرد: در مجموع از طریق اکران این دو فیلم پنج زندانی به آزادی رسیدند و مقدمات آزادی یک زندانی دیگر در حال انجام است که در مجموع شش نفر از طریق کمک های خیرین توانستند از چوبه دار رهایی پیدا کنند.
وی گفت:‌ هنرمندان محترم زحمت می کشند و به عنوان متولی این برنامه‌ها اقداماتی را انجام می‌دهند و از خیرین و افراد خاص دعوت می‌شود تا در اکران حضور داشته باشند. متولی این دو فیلم اکران شده خانم مهتاب کرامتی و آقای نوروز بیگی بودند.

مطالب مرتبطارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP