تاریخ انتشار:۲۴ بهمن ۱۳۹۴در ۱:۱۸ ب.ظ کد خبر:754 تعداد بازديد: 806 بازدید

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز در گفت‌وگو با فارس خبر داد

ارائه بیش از ۲۰ هزار خدمت به خانواده زندانیان در ۸ ماهه امسال/ کمک ۱۳ میلیاردی انجمن به زندانیان و زندان‌ها

image_pdfimage_print

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از ارائه بیش از ۲۰ هزار خدمت به خانواده زندانیان در ۸ ماهه امسال خبر داد.

محسن نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس در خصوص عملکرد ۸ ماهه انجمن حمایت از زندانیان مرکز اظهار داشت: در ۸ ماهه سال ۹۴، ۲۰ هزار و ۸۹۳ خدمت به ارزش ریالی ۷ میلیارد و ۵۸۲ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۰۰ ریال به خانواده زندانیان صورت گرفته است.

وی افزود: ارائه ۸ هزار و ۲۴۶ مشاوره، اهداء ۴۱۹ سبد کالا، پرداخت هزینه تحصیلی ۱۵۶ دانش‌آموز تحت پوشش، پرداخت هزینه درمان ۲۱ نفر به ارزش ۶ میلیارد و ۶۳۹ میلیون تومان و پرداخت رهن مسکن ۵ خانواده از جمله کمک‌های صورت گرفته توسط انجمن حمایت از خانواده زندانیان بوده است.

وی در خصوص خدمات ارائه شده به زندانیان و زندان‌ها گفت: در ۸ ماهه سال ۹۴، هزار و ۲۴۱ خدمت به ارزش ریالی ۱۳ میلیارد و ۷۰۲ میلیون و ۱۱۹ هزار و ۶۳۶ ریال به زندانیان و زندان‌ها صورت گرفته است.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان تصریح کرد: آزادی ۶۷ زندانی بدهکار، ارائه ۱۹ مورد مددکاری و مشاوره، ارائه ۳۰۲ مورد مشاوره تخصصی فردی، پرداخت کمک هزینه بهداشت و درمان در ۷۴ مورد و آزادی ۷ نفر از زندانیان محکوم به قصاص از جمله اقدامات دیگر انجمن حمایت از زندانیان بوده است.

وی ادامه داد: انجمن حمایت از زندانیان مرکز هرساله در ماه رمضان طی ضیافت افطاری، خیرین و مسئولین را به بهانه حمایت از خانواده‌های آسیب‌پذیر زندانیان گرد هم می‌آورد که امسال از این طریق رقمی بالغ بر ۹۵۰ میلیون ریال جمع‌آوری شد.

وی تأکید کرد: بخش دیگری از درآمدهای انجمن از طریق اکران ۲ فیلم «اعتراف ذهن خطرناک من» و «طبقه حساس» بود که از این طریق نیز ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جمع‌آوری شد که موجبات رهایی ۷ نفر از زندانیان محکوم به قصاص را فراهم کرد.

 

 

مطالب مرتبطارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP