تاریخ انتشار:۰۴ اسفند ۱۳۹۲در ۸:۲۸ ق.ظ کد خبر:79 تعداد بازديد: 493 بازدید

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز:

کمک ۲۰۰ میلیون تومانی خیرین به خانواده زندانیان

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز گفت: خیرین در ماه مبارک رمضان برای حمایت از خانواده زندانیان جرائم غیر عمد 200 میلیون تومان به انجمن حمایت زندانیان کمک کردند. محسن نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر از کمک 200 میلیون تومانی خیرین در ماهمبارک رمضان به ...
image_pdfimage_print

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز گفت: خیرین در ماه مبارک رمضان برای حمایت از خانواده زندانیان جرائم غیر عمد ۲۰۰ میلیون تومان به انجمن حمایت زندانیان کمک کردند.

محسن نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر از کمک ۲۰۰ میلیون تومانی خیرین در ماهمبارک رمضان به خانواده زندانیان خبر داد و افزود: یک خیر هم ۵۰۰ میلیون توماناعتبار در قالب تسهیلات قرض الحسنه در اختیار این انجمن قرار داده است.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان ۱۰ میلیون تومان از طرف خانم مشیر مشاور شهردارتهران و سه میلیون تومان در قالب سبد ارزاق از سوی جمعیت هلال احمر برای کمک بهخانواده زندانیان به این انجمن اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مهر کمکهای خیرین به خانواده زندانیان به حدی اندک است کهغلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندانهای کشور بارها اعلام کرده است که خیرین به اینقشر از خانواده های آسیب پذیر جامعه توجه بیشتری کنند

مطالب مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP